Balet Wrocław DANCE BALLET ALWAYS
Pl.Orląt Lwowskich 2
P&A IVANOV© 2008-2022
PolskiEnglishDeutschУкраїнськаРусский

Balet dla dorosłych

Drogi Miłośniku Baletu

Jeżeli pragniesz spełnić swoje marzenie z lat dziecięcych i chciałbyś zakosztować tej niezwykłej sztuki dobrze trafiłeś. Z nami poznasz co to prawdziwy balet – taniec klasyczny. W naszym grafiku znajdziesz zajęcia dla osób początkujących i zaawansowanych. Oprócz tańca klasycznego prowadzimy rozciąganie oraz barre au sol. Które zajęcia wybierzesz, wszystko zależy od Ciebie i tego czego od siebie oczekujesz. Na naszych zajęciach panuje dyscyplina i odrobina rygoru – ale nie bój się, dasz sobie radę! Taniec klasyczny wymaga skupienia i mobilizacji, ćwiczenia trzeba poznać, przyswoić terminologię francuską i zapoznać się z muzyką klasyczną do której ćwiczymy. Trzeba również przyzwyczaić się do niestandardowego ustawienia całego ciała.

Drogi Miłośniku, warto! Twoja sylwetka poprawi się, wzmocnisz swoje mięśnie, nabędziesz gracji i elegancji. Twoje ciało stanie się bardziej elastyczne a Ty poczujesz, jakbyś unosił/a się nad ziemią. Tak – to wszystko dzięki porządnym lekcjom baletu.

Lekcje prowadzą dla Was zawodowi artyści baletu (ukończyli szkoły baletowe i występują na scenach profesjonalnych teatrów), są pedagogami baletu (Ukończone studia pedagogiczne).

balet Wrocław
ETYKIETA TANCERZA:
1. BĄDŹ ZAWSZE NA CZAS

Na zajęcia przyjdź wystarczająco wcześnie aby się przebrać, uczesać i skupić się przed zajęciami. Na salę wchodź już gotowy

2. ZADBAJ O ODPOWIEDNI STRÓJ I FRYZURĘ

Początkującym tancerzom w zupełności wystarczy obcisła koszulka/body, getry i skarpetki. Z czasem postaraj się o rajstopy baletowe, kostium, tunikę i baletki. Przed wejściem na salę włosy upnij w kok. Nie mogą przeszkadzać w ćwiczeniach, wpadać do oczu czy zasłaniać szyi.

3. BĄDŹ SUKPIONY

Słuchaj poleceń nauczyciela i próbuj staranie ich wykonać. Obserwuj prowadzącego i bardziej zaawansowanych uczniów. Tak też się uczysz.

4. PAMIETAJ O DYSCYPLINIE NA SALI

Podczas zajęć nie rozmawiaj, nie komentuj, nie wychodź z Sali przed zakończeniem zajęć. Takie zachowanie rozprasza i przeszkadza nauczycielowi i innym uczniom. Na Sali nie jedz i nie korzystaj z telefonu, to miejsce, w którym masz całkowicie skupić się na tańcu.

5. BĄDŹ UPRZEJMY I SZANUJ INNYCH

Na zajęciach spotykasz się z tancerzami w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania. Pamiętaj by być życzliwym i wyrozumiałym w stosunku do innych, zwłaszcza tych dopiero rozpoczynających naukę.

6. DAJ Z SIEBIE WSZYSTKO

Każdy tancerz wie, że praktyka czyni mistrza, a systematyczna i sumienna praca sprawi, że trening przyniesie rezultaty.

Przykładają się do każdych zajęć, skup się na własnej pracy i rzetelnie wykonuj wszystkie ćwiczenia.

Nasze Zajęcia

Grafik/Cennik oraz zapisy na zajęcia regularne i indywidualne

Pl.Orląt Lwowskich 2
P&A IVANOV© 2008-2022
PolskiEnglishDeutschУкраїнськаРусский